Mailbox

Mailbox dla Mac

Rewolucyjny sposób na zarządzanie pocztą e-mail

Mailbox to minimalistyczny klient poczty e-mail obsługujący konta Gmail oraz iCloud. Zmienia on sposób, w jaki zarządzamy pocztą, i stara się zaprowadzić porządek.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szybkie sterowanie gestami
  • Przejrzysty interfejs
  • Dobre zarządzanie e-mailami

Wady

  • Tylko dla Gmail i iCloud
  • Wymaga przyzwyczajenia

Mailbox to minimalistyczny klient poczty e-mail obsługujący konta Gmail oraz iCloud. Zmienia on sposób, w jaki zarządzamy pocztą, i stara się zaprowadzić porządek.

Menadżer zadań z Twoich e-maili

Mailbox to klient poczty e-mail, którego filozofia działania jest podobna do menadżerów zadań (list to-do). Każdy e-mail, który otrzymujemy, jest oddzielnym zadaniem i wobec niego należy podjąć działania – przeczytać, zarchiwizować lub zapisać na później.

Po zalogowaniu się kontem Dropbox, Mailbox rozpoczyna od automatycznego tworzenia folderów takich jak „do odpowiedzi”, „do kupienia”. To ma mobilizować do segregacji poczty i jej efektywnego wykorzystywania. Jeśli zapoznamy się z systemem i sami dostosujemy ją do własnych potrzeb, zaprowadzimy porządek w naszych e-mailach.

Minusem jest fakt, że w Mailbox lądują wszystkie nasze stare e-maile i musimy je od początku uporządkować. To dla wielu na początek może być ciężka praca. W naszych testach było to 6000 e-mail. Ale po tej jednorazowej akcji, na zawsze mamy już porządek, a nasze e-maile nie zaginą.

Gesty, którymi zapewnisz porządek w skrzynce e-mail

Nawigacja po programie Mailbox jest przyjemna, jeśli korzystamy z gładzika w naszym laptopie lub zewnętrznego touchpada. Cała kontrola odbywa się za pomocą machnięć.

Za pomocą gestów w lewo lub prawo przenosimy pocztę do wskazanych folderów. Krótkie machnięcie w prawo przerzuca wiadomość do archiwum, dłuższe do kosza.

Zarządzanie w programie Mailbox ułatwiają też kolory oraz ikony. Oznaczenie naszych e-maili pozwala na szybkie odnalezienie ich w skrzynce. Cały interfejs jest bardzo minimalistyczny i przejrzysty, jednak trzeba się do niego przyzwyczaić.

Interesujące rozwiązanie wymagające praktyki

Mailbox to znacznie więcej niż prosty klient poczty e-mail. Jest to zupełnie inny sposób interakcji z wiadomościami, co zmusza nas do przystosowania i nauki. Jednocześnie po jego opanowaniu zarządzanie dużą ilością poczty będzie dużo łatwiejsze i skuteczniejsze. Trzeba jednak liczyć się ze sporą barierą na początku pracy z programem.

Mailbox z pewnością jest przyjemny w użyciu, użyteczny i dobrze wygląda. Naprawdę pomaga zorganizować naszą skrzynkę pocztową.

Najczęściej pobierane Mailing do klientów na mac

Mailbox

Download

Mailbox for Mac Beta 0.3.14

Opinie użytkowników o Mailbox

Sponsorowany×